MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL MUZYKI, SZTUKI I FOLKLORU
PROGRAM
Podlaska Oktawa Kultur – XII Międzynarodowy Festiwal Muzyki, Sztuki i Folkloru
Białystok i województwo podlaskie
24-28 lipca 2019 r.
 
24 lipca (środa)
 
Białystok
godz. 17:00, plac przy Ratuszu
JUNII BRAŞOVULUI (Rumunia), PADLASKI WIANOK (Polska), WODA NA MŁYN (Polska), ROMODA i OT-TUDA (Rosja), HUUN-HUUR-TU (Rosja)
 
Białowieża
godz. 18:00, Białowieski Ośrodek Kultury
GO_A (Ukraina)
 
Mońki
godz. 17:00, Moniecki Ośrodek Kultury
KUPALINKA (Białoruś)
 
Zambrów
godz. 18:00, Miejski Ośrodek Kultury
SAVIA VIVA DE CORIA (Hiszpania)
 
25 lipca (czwartek)
 
Białystok
godz. 16:00, Katedra – plac przy Ratuszu
PARADA ZESPOŁÓW
 
godz. 17:00, plac przy Ratuszu
KUPALINKA (Białoruś), ZPiT UJ „SŁOWIANKI” (Polska), KAPELA NIWIŃSKICH (Polska), IZABELA SZAFRAŃSKA Z ZESPOŁEM (Polska)
 
26 lipca (piątek)
 
Białystok
godz. 17:00, plac przy Ratuszu
ORKIESTRA INSTRUMENTÓW LUDOWYCH (Białoruś), HORA ISRAEL (Izrael), GO_A (Ukraina), SKŁAD NIEARCHAICZNY (Polska), ORKESTAR KRISTIJANA AZIROVIĆA (Serbia)
 
Białowieża
ok. godz. 21:00, amfiteatr
ZPiT UJ „SŁOWIANKI” (Polska)
 
Hajnówka
godz. 18:00, amfiteatr
MTSVERVALI (Gruzja), ČARNICA (Słowacja)
 
Kalinówka Kościelna/Knyszyn
godz. 12:30, plac przy kościele św. Anny w Kalinówce Kościelnej
KRALYTSIA (Ukraina)
 
Orla
godz. 17:00, Gminne Centrum Kultury
KUPALINKA (Białoruś)
 
Piątnica
godz. 18:00, Gminna Hala Sportowa
JUNII BRAŞOVULUI (Rumunia), WODA NA MŁYN (Polska)
 
Zabłudów
godz. 18:30, planty
SIAUSTINIS (Litwa), SAVIA VIVA DE CORIA (Hiszpania)
 
Zambrów
godz. 18:00, Miejski Ośrodek Kultury
VOLYNSKYI NARODNYI HOR (Ukraina)
 
27 lipca (sobota)
 
Białystok
godz. 17:00, plac przy Ratuszu
SIAUSTINIS (Litwa), SAVIA VIVA DE CORIA (Hiszpania), MTSVERVALI (Gruzja), KRALYTSIA (Ukraina), ZPiT „KURPIE ZIELONE” (Polska)
 
Bielsk Podlaski
godz. 18:30, muszla koncertowa
ROMODA i OT-TUDA (Rosja), VIGÜELA (Hiszpania)
 
Czarna Białostocka
godz. 19:00, stadion
ZPiT UJ „SŁOWIANKI” (Polska), VOLYNSKYI NARODNYI HOR (Ukraina)
 
Czyżew
godz. 17:00, Gminny Ośrodek Kultury  
ORKIESTRA INSTRUMENTÓW LUDOWYCH (Białoruś)
 
Gródek
ok. godz. 20:00, uroczysko Boryk
KUPALINKA (Białoruś)
 
Kleszczele
godz. 16:00, Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji
JUNII BRAŞOVULUI (Rumunia), SKŁAD NIEARCHAICZNY (Polska)
 
Krypno Wielkie
godz. 19:00, Pacowa Chata
GO_A (Ukraina)
 
Narewka
godz. 18:00, amfiteatr
ČARNICA (Słowacja)
 
Nowinka
godz. 18:00, Nowinka 57
WODA NA MŁYN (Polska), HORA ISRAEL (Izrael)
 
Sokole
godz. 15:00, plac przed Domem Ludowym
KAPELA NIWIŃSKICH (Polska)
 
Suchowola
godz. 19:00, Centrum Trzech Kultur
KAPELA NIWIŃSKICH (Polska)
 
Suwałki
godz. 18:00, muszla koncertowa w parku Konstytucji 3 Maja
ORKESTAR KRISTIJANA AZIROVIĆA (Serbia)
 
Szepietowo
godz. 18:00, Gminny Ośrodek Kultury
PADLASKI WIANOK (Polska)
 
28 lipca (niedziela)
 
Białystok
godz. 16:00, plac przy Ratuszu
ČARNICA (Słowacja), VIGÜELA (Hiszpania), VOLYNSKYI NARODNYI HOR (Ukraina)
 
Goniądz
godz. 17:00, scena na plaży
JUNII BRAŞOVULUI (Rumunia)
 
Grajewo
godz. 17:00, Grajewskie Centrum Kultury
ORKESTAR KRISTIJANA AZIROVIĆA (Serbia), WODA NA MŁYN (Polska)
 
Hodyszewo/Nowe Piekuty
godz. 13:00, sanktuarium Matki Bożej Pojednania w Hodyszewie
ORKIESTRA INSTRUMENTÓW LUDOWYCH (Białoruś)
 
Zabiele/Kolno
godz. 13:00, sala gimnastyczna SP w Zabielu
SAVIA VIVA DE CORIA (Hiszpania)
 
Korycin
godz. 18:00, scena nad zalewem
GO_A (Ukraina)
 
Pogorzałki/Dobrzyniewo
godz. 17:00, Dom Kultury w Pogorzałkach
KRALYTSIA (Ukraina)
 
Puńsk
godz. 14:00, Dom Kultury Litewskiej
SIAUSTINIS (Litwa)
 
Rajgród
godz. 18:00, amfiteatr przy Górze Zamkowej (w razie niepogody Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rajgrodzie, ul. Stanki 14)
MTSVERVALI (Gruzja), ZPiT UJ „SŁOWIANKI” (Polska)
 
Siemiatycze
ok. godz. 17:00, amfiteatr nad zalewem
HORA ISRAEL (Izrael)
 
Sycze
godz. 15:00, świetlica wiejska
ROMODA i OT-TUDA (Rosja)
 
Szczuczyn
godz. 19:00, Biblioteka Centrum Kultury
KUPALINKA (Białoruś)
 
Wasilków
godz. 20:00, teren rekreacyjny Cypel
SKŁAD NIEARCHAICZNY (Polska)
 
 
IMPREZY TOWARZYSZĄCE
 
26 lipca, godz. 20:00, Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok
Potańcówka z zespołami
KAPELA NIWIŃSKICH (Polska),
ROMODA i OT-TUDA (Rosja),
KRALYTSIA (Ukraina),
SKŁAD NIEARCHAICZNY (Polska)
KAPELA HARADZIEŃSKICH DWORYKAU (Białoruś)

 
Warsztaty – WOAK Spodki, ul. św. Rocha 14, Białystok
24 lipca, 17:00-20:00 – KRALYTSIA (Ukraina)
– tańce i pieśni ukraińskie
27 lipca, 10:00-13:00 – Romoda i Ot-Tuda (Rosja)
– tańce i pieśni rosyjskie
28 lipca, 10:00-13:00 – KRALYTSIA (Ukraina)
– tańce i pieśni ukraińskie
 
 
28 lipca, godz. 18.30, park miejski, ul. Rynek Piłsudskiego, Wysokie Mazowieckie 
Koncert zespołu Hiłoczka

 

Odwiedź nas!
Newsletter
Zapisz się, aby otrzymywać nowe informacje